MÖBLER / Bord / Spelbord 9658316

nr 965 8316

Spelbord

Barockstil, 1880-tal, längd: 95 cm, djup: 48 cm, höjd: 78 cm

Kondition: slitage

Utrop:

1.500 kr

Såld:

7.400 kr

måndag 1 juni 2015
kl 19:56:12